Praca w TeamLab

Internet jest Twoją pasją?

Oferujemy ciekawą i satysfakcjonującą pracę, pełną wyzwań i ciągłego rozwoju.
Jesteśmy niewielką firmą o dużej dynamice rozwoju. Tworzymy unikatowe rozwiązania, której jakość i funkcjonalność zależy od kreatywności pracowników. Poszukujemy nowe osoby które chcą przyczynić się do kreowania świata Web 2.0.
Aktualnie poszukujemy na stanowiska w Warszawie:

Młodszy programista PHP5 / MySQL (K / M)

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania pracownika na tym stanowisku
  • rozwijanie istniejących aplikacji internetowych
  • uczestniczenie w tworzeniu nowych projektów
  • tworzenie serwisów Web 2.0 w oparciu o najlepsze rozwiązania Open Source
Wymagania
  • Dociekliwy umysł, chęć zdobywania wiedzy
  • Otwartość, komunikatywność i rzetelność
  • Pasjonowanie się nowymi technologiami
  • Znajomość PHP5
  • Znajomość SQL
  • Znajomość HTML i JavaScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej
Dodatkowej atuty
  • Optymizm i poczucie humory
  • znajomość framework’ów PHP/Javascript
Oferujemy
  • Praca na 1/2 etatu lub 3/4 etatu, z możliwością przejścia na cały etat
  • Zdobywanie doświadczenia przy profesjonalistach z branży informatycznej
  • Pozytywną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy

Napisz swoją aplikację na adres (praca[małpa]teamlab.pl) podając w temacie: Junior Dev

Programiasta PHP5 / MySQL (K / M)

  • projektowanie aplikacji internetowych
  • tworzenie nowych projektów
Wymagania
  • Student 4-5 roku informatyki lub pasjonat
  • Bardzo dobra znajomość PHP5 i projektowania obiektowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość systemów CMS (WordPress, Joomla i Drupal)
  • znajomość framework’ów PHP: Zend/Symofny
Oferujemy
  • Pracę przy różnorodnych projektach

Wyślij swoją aplikację (praca[małpa]teamlab.pl) podając w temacie: Dev Exp